Kolejny dobry mecz w lidze Terenowej Młodzika rozegrały nasze dziewczynki, które zremisowały w Szczawnie z miejscowym MKS 2:2.

Do przerwy gospodarze prowadzili 2:0 i taki wynik utrzymywał się niemal do końca spotkania, ale finisz w wykonaniu AZS PWSZ był piorunujący – trzy minuty przed ostatnim gwizdkiem arbitra kontaktowego gola zdobyła Daria Matuszewska, a gdy na zegarze została już tylko minuta do wyrównania doprowadziła Wiktoria Kuprowska. Duże brawa dla naszego zespołu za walkę do końca i wywalczenie remisu z mocną w tym sezonie drużyną ze Szczawna!

MKS Szczawno-Zdrój – AZS PWSZ Wałbrzych 2:2 (2:0)
Bramki dla AZS: Daria Matuszewska 57′, Wiktoria Kuprowska 59′
AZS: R. Matuszewska, Pełechata, Legutko, Kusiak, Grzesiak, Kamińska, D. Matuszewska, Kuprowska, Miluniec oraz Chraścina, Kozina, Serafin, Żołądkiewicz. Trener: Łukasz Wawrzyniak.