Po pięciu z rzędu meczach bez porażki młodziczki AZS PWSZ Wałbrzych tym razem musiały uznać wyższość rywali przegrywając spotkanie ligi Terenowej Młodzika z Górnikiem Wałbrzych 1:2. Przeciwnik objął prowadzenie w 13′, ale w 24′ do wyrównania doprowadziła strzałem z dystansu Amelia Kozina i do przerwy było 1:1. W drugiej połowie dobra gra naszego zespołu nie została niestety nagrodzona golem, a dodatkowo trzy minuty przed końcem po przypadkowej sytuacji Górnik cieszył się z bramki i to rywal zgarnął w tym meczu komplet punktów. Gratulujemy wałbrzyszankom bardzo dobrej gry i walki – po raz drugi w tym sezonie to „biało-niebiescy” okazali się minimalnie lepsi, ale nie załamujemy się i gramy dalej, a kolejne spotkanie 30.05. w Boguszowie ze Szczytem.

AZS PWSZ Wałbrzych – Górnik Wałbrzych 1:2 (1:1)
Bramka dla AZS: Amelia Kozina 24′
AZS: R. Matuszewska, Grzesiak, Kamińska, Kuprowska, Kusiak, Legutko, D. Matuszewska, Pełechata, Serafin oraz Chraścina, Gąsiorek, Kolanek, Kozina. Trener: Łukasz Wawrzyniak.