Terminarz

Terminarz

I runda

 

Kolejka 1  –  5.08

Olimpia Szczecin – AZS PWSZ Wałbrzych    2:5

SMS Łódź – Górnik Łęczna    1:1

Czarni Sosnowiec – AZS Wrocław    3:1

Unifreeze Górzno – Mitech Żywiec    0:0

Sportowa Czwórka Radom – AZS UJ Kraków    0:3

Medyk Konin – AZS Biała Podlaska    6:0

 

Kolejka 2  –  12.08

AZS PWSZ Wałbrzych – Czarni Sosnowiec    0:0

Górnik Łęczna – AZS Biała Podlaska    4:0

AZS UJ Kraków – Medyk Konin    0:2

Mitech Żywiec – Sportowa Czwórka Radom    1:2

AZS Wrocław – Unifreeze Górzno    8:0

SMS Łódź – Olimpia Szczecin    6:0

 

Kolejka 3  –  19.08

Unifreeze Górzno – AZS PWSZ Wałbrzych    0:9

Olimpia Szczecin – Górnik Łęczna    2:4

Czarni Sosnowiec – UKS SMS Łódź    2:2

Sportowa Czwórka Radom – AZS Wrocław    1:1

Mitech  Żywiec – Medyk Konin    0:7

AZS Biała Podlaska – AZS UJ Kraków    0:1

 

Kolejka 4  –  26.08

AZS PWSZ Wałbrzych – Sportowa Czwórka Radom    4:3

Górnik Łęczna – AZS UJ Kraków    6:0

Mitech Żywiec – AZS Biała Podlaska    3:1

AZS Wrocław – Medyk Konin    0:6

SMS Łódź – Unifreeze Górzno    7:0

Olimpia Szczecin – Czarni Sosnowiec    0:2

 

Kolejka 5  –  2.09

Medyk Konin – AZS PWSZ Wałbrzych    4:3

Czarni Sosnowiec – Górnik Łęczna    0:1

Unifreeze Górzno – Olimpia Szczecin    2:4

Sportowa Czwórka Radom – SMS Łódź    0:6

AZS Biała Podlaska – AZS Wrocław    2:1

AZS UJ Kraków – Mitech Żywiec    1:0

 

Kolejka 6  –  9.09

AZS PWSZ Wałbrzych – AZS Biała Podlaska    0:0

Mitech Żywiec – Górnik Łęczna    0:4

AZS Wrocław – AZS UJ Kraków    0:1

SMS Łódź – Medyk Konin    0:3

Olimpia Szczecin – Sportowa Czwórka Radom    1:0

Czarni Sosnowiec – Unifreeze Górzno    10:0

 

Kolejka 7  –  23.09

AZS UJ Kraków – AZS PWSZ Wałbrzych    3:3

Unifreeze Górzno – Górnik Łęczna    1:10

Sportowa Czwórka Radom – Czarni Sosnowiec    0:3

Medyk Konin – Olimpia Szczecin    3:1

AZS Biała Podlaska – UKS SMS Łódź    2:1

Mitech Żywiec – AZS Wrocław    1:0

 

Kolejka 8  –  30.09

AZS PWSZ Wałbrzych – Mitech Żywiec    2:2

Górnik Łęczna – AZS Wrocław    1:0

SMS Łódź – AZS UJ Kraków    1:0

Olimpia Szczecin – AZS Biała Podlaska    1:1

Czarni Sosnowiec – Medyk Konin    0:3

Unifreeze Górzno – Sportowa Czwórka Radom    0:1

 

Kolejka 9  –  7.10

AZS Wrocław – AZS PWSZ Wałbrzych    0:2

Sportowa Czwórka Radom – Górnik Łęczna    0:8

Medyk Konin – Unifreeze Górzno    9:0

AZS Biała Podlaska – Czarni Sosnowiec    0:0

AZS UJ Kraków – Olimpia Szczecin    2:2

Mitech Żywiec – SMS Łódź    0:0

 

Kolejka 10  –  14.10

Górnik Łęczna – AZS PWSZ Wałbrzych    0:1

SMS Łódź – AZS Wrocław    3:0

Olimpia Szczecin – Mitech Żywiec    2:4

Czarni Sosnowiec – AZS UJ Kraków    3:2

Unifreeze Górzno – AZS Biała Podlaska    2:1

Sportowa Czwórka Radom – Medyk Konin    0:5

 

Kolejka 11  –  28.10

AZS PWSZ Wałbrzych – UKS SMS Łódź    2:0

Medyk Konin – Górnik Łęczna    3:4

AZS Biała Podlaska – Sportowa Czwórka Radom    6:0

AZS UJ Kraków – Unifreeze Górzno    2:2

Mitech Żywiec – Czarni Sosnowiec    0:2

AZS Wrocław – Olimpia Szczecin    2:2

 

II runda

 

Kolejka 12  –  4.11

AZS PWSZ Wałbrzych – Olimpia Szczecin    3:1

Górnik Łęczna – SMS Łódź    6:0

AZS Wrocław – Czarni Sosnowiec    1:3

Mitech Żywiec – Unifreeze Górzno    1:0

AZS UJ Kraków – Sportowa Czwórka Radom    2:2

AZS Biała Podlaska – Medyk Konin    2:5

 

Kolejka 13  –  11.11

Czarni Sosnowiec – AZS PWSZ Wałbrzych    4:0

AZS Biała Podlaska – Górnik Łęczna    0:6

Medyk Konin – AZS UJ Kraków    5:0

Sportowa Czwórka Radom – Mitech Żywiec    0:0

Unifreeze Górzno – AZS Wrocław    2:1

Olimpia Szczecin – SMS Łódź    2:1

 

Kolejka 14  –  14.11

AZS PWSZ Wałbrzych – Unifreeze Górzno    1:1

Górnik Łęczna – Olimpia Szczecin    10:0

SMS Łódź – Czarni Sosnowiec    0:1

AZS Wrocław – Sportowa Czwórka Radom    2:1

Medyk Konon – Mitech Żywiec    4:1

AZS UJ Kraków – AZS Biała Podlaska    3:3

 

Kolejka 15  –  10.03

Sportowa Czwórka Radom – AZS PWSZ Wałbrzych    0:1

AZS UJ Kraków – Górnik Łęczna    4:8

AZS Biała Podlaska – Mitech Żywiec    4:4

Medyk Konin – AZS Wrocław    4:0

Unifreeze Górzno – SMS Łódź    0:2

Czarni Sosnowiec – Olimpia Szczecin    4:0

 

Kolejka 16  –  17.03

AZS PWSZ Wałbrzych – Medyk Konin    1:1

Górnik Łęczna – Czarni Sosnowiec    3:1

Olimpia Szczecin – Unifreeze Górzno    1:1

SMS Łódź – Sportowa Czwórka Radom    3:0

AZS Wrocław – AZS Biała Podlaska    0:2

Mitech Żywiec – AZS UJ Kraków    1:0

 

Kolejka 17  –  24.03

AZS Biała Podlaska – AZS PWSZ Wałbrzych    0:5

Górnik Łęczna – Mitech Żywiec    4:1

AZS UJ Kraków  – AZS Wrocław    1:2

Medyk Konin – SMS Łódź    5:0

Sportowa Czwórka Radom – Olimpia Szczecin    2:3

Unifreeze Górzno – Czarni Sosnowiec    1:3

 

Kolejka 18  –  28.03

AZS PWSZ Wałbrzych – AZS UJ Kraków    0:0

Górnik Łęczna – Unifreeze Górzno    3:0 (walkower)

Czarni Sosnowiec – Sportowa Czwórka Radom    1:1

Olimpia Szczecin – Medyk Konin    3:2

SMS Łódź – AZS Biała Podlaska    2:1

AZS Wrocław – Mitech Żywiec    0:4

 

Kolejka 19  –  31.03

Mitech Żywiec – AZS PWSZ Wałbrzych    1:3

AZS Wrocław – Górnik Łęczna    1:6

AZS UJ Kraków – SMS Łódź    1:1

AZS Biała Podlaska – Olimpia Szczecin    1:3

Medyk Konin – Czarni Sosnowiec    0:3

Sportowa Czwórka Radom – Unifreeze Górzno    1:4

 

Kolejka 20  –  14.04

AZS PWSZ Wałbrzych – AZS Wrocław    7:0

Górnik Łęczna – Sportowa Czwórka Radom    8:0

Unifreeze Górzno – Medyk Konin    0:8

Czarni Sosnowiec – AZS Biała Podlaska    3:0

Olimpia Szczecin – AZS UJ Kraków    1:1

SMS Łódź – Mitech Żywiec    1:0

 

Kolejka 21  –  21.04

AZS PWSZ Wałbrzych – Górnik Łęczna    2:3

AZS Wrocław – SMS Łódź    0:1

Mitech Żywiec – Olimpia Szczecin    2:2

AZS UJ Kraków – Czarni Sosnowiec    0:2

AZS Biała Podlaska – Unifreeze Górzno    5:0

Medyk Konin – Sportowa Czwórka Radom    5:0

 

Kolejka 22  –  25.04

SMS Łódź – AZS PWSZ Wałbrzych    1:2

Górnik Łęczna – Medyk Konin    3:2

Sportowa Czwórka Radom – AZS Biała Podlaska    2:1

Unifreeze Górzno – AZS UJ Kraków    2:3

Czarni Sosnowiec – Mitech Żywiec    2:0

Olimpia Szczecin – AZS Wrocław    2:1

 

grupa mistrzowska/grupa spadkowa

 

Kolejka 23  –  2.05

AZS PWSZ Wałbrzych – SMS Łódź    5:0

Olimpia Szczecin – Górnik Łęczna    1:1

Medyk Konin – Czarni Sosnowiec    0:3

Unifreeze Górzno – Sportowa Czwórka Radom    2:2

AZS Wrocław – Mitech Żywiec    3:3

AZS UJ Kraków – AZS Biała Podlaska    2:0

 

Kolejka 24  –  6.05

Górnik Łęczna – AZS PWSZ Wałbrzych    2:1

Olimpia Szczecin – Medyk Konin    1:2

Czarni Sosnowiec – SMS Łódź    1:0

Mitech Żywiec – Unifreeze Górzno    2:0

AZS Wrocław – AZS UJ Kraków    4:0

AZS Biała Podlaska – Sportowa Czwórka Radom    4:1

 

Kolejka 25  –  12.05

Medyk Konin – AZS PWSZ Wałbrzych    4:0

SMS Łódź – Górnik Łęczna    1:3

Czarni Sosnowiec – Olimpia Szczecin    2:0

AZS UJ Kraków – Unifreeze Górzno    1:5

Sportowa Czwórka Radom – Mitech Żywiec    0:0

AZS Biała Podlaska – AZS Wrocław    0:3

 

Kolejka 26  –  19.05

AZS PWSZ Wałbrzych – Olimpia Szczecin    2:2

Górnik Łęczna – Czarni Sosnowiec    0:2

Medyk Konin – SMS Łódź    2:0

Unifreeze Górzno – AZS Wrocław    1:5

Mitech Żywiec – AZS Biała Podlaska    4:3

AZS UJ Kraków – Sportowa Czwórka Radom    2:1

 

Kolejka 27  –  27.05

Czarni Sosnowiec – AZS PWSZ Wałbrzych    0:0

SMS Łódź – Olimpia Szczecin    6:0

Górnik Łęczna – Medyk Konin    3:2

Mitech Żywiec – AZS UJ Kraków    0:1

AZS Biała Podlaska – Unifreeze Górzno    5:1

Sportowa Czwórka Radom – AZS Wrocław    1:5

 

 

klasyfikacja strzelczyń:

15 goli – Małgorzata Mesjasz
12 goli – Dominika Dereń
8 goli – Julita Głąb
6 goli – Klaudia Miłek
4 gole – Karolina Gradecka, Anna Rędzia
3 gole – Jolanta Siwińska, Oliwia Rapacka
2 gole – Martyna Zańko, Marcjanna Zawadzka
1 gol – Sabina Ratajczak, Katarzyna Rozmus, Oliwia Maciukiewicz, Elena Klepatska

+ jeden samobójczy