W rozegranym w weekend w Wielkopolsce turnieju półfinałowym Mistrzostw Polski Młodziczek kadra Dolnego Śląska U-13 zaprezentowała się z bardzo dobrej strony i po raz drugi z rzędu zdobyła brązowy medal Mistrzostw. Reprezentacja naszego województwa zremisowała z Warmińsko-Mazurskim ZPN 1:1, pokonała Lubelski ZPN 2:1 i zremisowała z Wielkopolskim ZPN 0:0 i z 5 punktami na koncie zajęła drugie miejsce w grupie ustępując tylko gospodyniom. W meczu o złoto Wielkopolski ZPN zmierzy się ze zwycięzcą półfinału z Mazowsza, czyli Śląskim ZPN, natomiast spotkanie o trzecie miejsce nie jest planowane, tak więc drugie zespoły półfinałów, czyli Dolnośląski ZPN i Podkarpacki ZPN otrzymują brązowe medale. AZS PWSZ Wałbrzych reprezentowało w półfinale 7 zawodniczek: Daria Matuszewska, Wiktoria Kuprowska, Aleksandra Gąsiorek, Laura Szubrycht, Amelia Kozina, Wiktoria Chraścina i Kinga Żołądkiewicz. Gratulacje dla naszych młodych zawodniczek oraz dla całej kadry Dolnego Śląska!