Oprócz dobrze spisujących się w Ekstralidze seniorek jak zawsze możemy liczyć na naszą młodzież, która tradycyjnie osiąga świetne wyniki w swoich rozgrywkach. Młodziczki w sobotę udały się do Wołowa na pierwszy turniej eliminacyjny mistrzostw Dolnego Śląska i osiągnęły następujące wyniki:

AZS PWSZ Wałbrzych – AZS Wrocław 7:0 (bramki: Kinga Żołądkiewicz 3, Magdalena Załęcka 2, Amelia Kozina 2)
AZS PWSZ Wałbrzych – MKP Wołów 9:0 (bramki: Kinga Żołądkiewicz 4, Amelia Kozina 2, Oliwia Bębeniec 2, Wiktoria Chraścina)
AZS PWSZ Wałbrzych – Polonia Trzebnica 4:0 (Kinga Łukaszczuk 2, Kinga Żołądkiewicz, Wiktoria Oroń)
AZS PWSZ Wałbrzych – Ślęza Wrocław 0:2

Gratulujemy naszym dziewczynkom dobrego występu, a kolejne turnieje już wkrótce!

W poniedziałek natomiast na obiekcie w Kuźnicach Świdnickich turniej w ramach III ligi rozegrały nasze orliczki, które zanotowały komplet zwycięstw (4:0 z Młodymi Wilkami, 5:0 z KAP Kamienna Góra, 5:1 ze Szczytem Boguszów-Gorce i 6:0 z MAP Mieroszów) i tym samym wygrały cały turniej – tu również gratulacje dla naszego zespołu! Był to ostatni z trzech turniejów w tych rozgrywkach i w klasyfikacji końcowej AZS PWSZ Wałbrzych zajął 15. miejsce w gronie 28 zespołów, trzeba jednak zaznaczyć, że zaczynaliśmy od V ligi, z której awansowaliśmy kolejno do IV ligi i III ligi, a w tej ostatniej nasze dziewczynki okazały się najlepsze. Brawa dla podopiecznych trenera Łukasza Wawrzyniaka, a teraz czekamy na turnieje halowe!