Powoli rusza do boju nasza młodzież – w tym sezonie będziemy oglądać w akcji drużyny orliczek i młodziczek AZS PWSZ Wałbrzych. Ta pierwsza (rocznik 2006 i młodsze) rozegrała w poniedziałek swój pierwszy turniej orlika osiągając następujące rezultaty:

AZS PWSZ Wałbrzych – Orzeł Lubawka 9:0 (bramki: Amelia Kozina 3, Wiktoria Chraścina 2, Magdalena Załęcka 2, Nadia Sobel, Kinga Żołądkiewicz)
AZS PWSZ Wałbrzych – Pagaz Krzeszów 5:0 (bramki: Nadia Sobel 4, Amelia Kozina)
AZS PWSZ Wałbrzych – MAP Mieroszów 2:1 (bramki: Nadia Sobel, Kinga Żołądkiewicz)
AZS PWSZ Wałbrzych – SP Szczyt Boguszów-Gorce 8:0 (bramki: Kinga Żołądkiewicz 2, Amelia Kozina, Wiktoria Chraścina, Magdalena Załęcka, Oliwia Bębeniec, Nadia Sobel)

Gratulujemy naszym orliczkom i trenerowi Łukaszowi Wawrzyniakowi tych wyników!

Już dziś, tj. w środę swój pierwszy mecz w lidze Terenowej Młodzika rozegra natomiast nasza starsza grupa (rocznik 2004 i młodsze), która zmierzy się z UKS SP Dziewiątka Wałbrzych. Jest to klub, który posiada grupę młodzików pierwszy sezon, przed tym spotkaniem trudno jest więc ocenić jego siłę, my jednak oczywiście wierzymy w nasze dziewczynki i w ich dobrą grę! Początek meczu w środę o 18 na bocznym boisku przy ulicy Ratuszowej – zapraszamy!