Występująca w Ekstralidze drużyna AZS PWSZ Wałbrzych na następny mecz poczeka aż do 14.10., cały czas natomiast walczą z rozgrywkach organizowanych przez OZPN Wałbrzych najmłodsze zespoły naszego klubu. Orliczki mają za sobą kolejny udany turniej, w którym osiągnęły następujące rezultaty:

Olimpijczyk Wałbrzych – AZS PWSZ Wałbrzych 0:1 (bramka: Magdalena Załęcka)
Górnik II Nowe Miasto – AZS PWSZ Wałbrzych 0:4 (bramki: Nadia Sobel 3, Oliwia Bębeniec)
MKS Szczawno-Zdrój – AZS PWSZ Wałbrzych 0:2 (bramki: Wiktoria Chraścina, Kinga Łukaszczuk)
Młode Wilki – AZS PWSZ Wałbrzych 0:4 (bramki: Nadia Sobel 3, Amelia Kozina)

Skład AZS PWSZ Wałbrzych: Roksana Matuszewska, Wiktoria Chraścina, Kinga Łukaszczuk, Amelia Kozina, Nadia Sobel, Magdalena Załęcka, Oliwia Bębeniec, Wiktoria Oroń, Laura Pawelec, Julia Szklorz. Trener: Łukasz Wawrzyniak.

Dzięki tym wynikom nasze dziewczynki wygrały turniej IV ligi orlika i awansowały do III ligi, gdzie 15.10. zmierzą się na orliku w Kuźnicach w kolejnym turnieju ze Szczytem Boguszów, Górnikiem Gorce, KAP Kamienna Góra i Gwarkiem Wałbrzych. Gratulujemy i życzymy powodzenia!

Po przerwie do rozgrywek ligi terenowej wracają również młodziczki, które do tej pory wyszły na boisko tylko raz pokonując 12.09. UKS SP Dziewiątka Wałbrzych aż 10:0. W najbliższą sobotę podopieczne trenera Łukasza Wawrzyniaka zmierzą się u siebie z Akademią Piłkarską Futgol. Zespół ten w 2 dotychczasowych meczach odniósł 2 zwycięstwa (4:3 z Zagłębiem Wałbrzych i 9:0 z UKS SP Dziewiątka Wałbrzych), zapowiada się więc ciężkie spotkanie dla AZS PWSZ, ale wierzymy w sukces naszych młodych piłkarek! Początek w sobotę o 11 na bocznym boisku przy ulicy Ratuszowej – zapraszamy!