Nie na taki początek sezonu u siebie liczyły wałbrzyskie rezerwy

Na bocznym boisku przy Ratuszowej wałbrzyskie rezerwy zainaugurowały nowy sezon przed własną publicznością. Początek meczu nie poszedł jednak po myśli naszych piłkarek, które już po pierwszym kwadransie przegrywały z legnicką Miedzią 0:2. Złapać kontakt z rywalkami, a po chwili wyrównać AZS PWSZ II udało się dopiero w końcówce i do przerwy mieliśmy remis 2:2.

W drugiej połowie Miedź zdecydowanie zdominowała nasze piłkarki. Już w pierwszych minutach po przerwie legniczanki wyszły na prowadzenie 3:2. Wałbrzyszanki zdołały jeszcze strzelić jedną bramkę, niestety rywalki szybko odpowiedziały dwoma kolejnymi, a w ostatnich minutach meczu jeszcze dołożyły kolejną. Ostatecznie AZS PWSZ II przegrał z Miedzią Legnica 3:6. Jest to druga porażka naszego zespołu w dwóch dotychczasowych kolejkach sezonu 2017/2018. Za tydzień AZS PWSZ II jedzie do Wodzisławia Śląskiego na mecz z SWD.