Pierwszy sparing

Już w sobotę będziemy świadkami pierwszego meczu w ramach przygotowań do nowego sezonu, a będzie to sparing wewnętrzny pomiędzy seniorkami AZS PWSZ Wałbrzych a drużyną U15 naszego klubu. Dla Ekstraligowego zespołu będzie to pierwsza okazja do sprawdzenia się w grze testowej tego lata, natomiast nasze młode dziewczyny, które szykują się do występów w Centralnej Lidze Juniorek będą miały szansę nabycia cennego doświadczenia w starciu ze starszymi koleżankami. Początek meczu w sobotę o 11 na bocznym boisku przy ulicy Ratuszowej – zapraszamy!

Kolejną zawodniczką dołączającą do AZS PWSZ Wałbrzych przed nowym sezonem jest Anita Turkiewicz. 20-letnia boczna pomocniczka reprezentowała do tej pory barwy m.in. AZS Wrocław i UKS SMS Łódź, gdzie w minionych rozgrywkach Ekstraligi wystąpiła w 26 meczach zdobywając 1 gola, jest również byłą kadrowiczką Polski do lat 19. Anitę witamy i życzymy powodzenia!

Naszą drużynę wzmocni w nadchodzącym sezonie Alicja Materek. Niespełna 18-letnia utalentowana pomocniczka występowała do tej pory w Górniku Łęczna, gdzie w poprzednim sezonie zagrała w 18 meczach zdobywając 1 gola, jest także aktualną reprezentantką Polski do lat 19. Witamy w AZS PWSZ i życzymy powodzenia!

Z przyjemnością możemy zaprezentować naszą nową zawodniczkę, a jest nią Ewa Cieśla. Niespełna 22-letnia środkowa pomocniczka przez ostatnie 4 lata reprezentowała barwy AZS PSW Biała Podlaska, gdzie w minionym sezonie rozegrała 26 mecze w Ekstralidze i zdobyła 13 goli. Ewa ma również za sobą występy w Olimpii Szczecin, Sportowej Czwórce Radom i reprezentacji Polski do lat 19. Witamy w AZS PWSZ i życzymy samych sukcesów!

fot. Tylko Kobiecy Futbol

19 lat kończy dziś zawodniczka AZS PWSZ Wałbrzych Jessica Pluta. Jessice życzymy dużo zdrowia, spełnienia marzeń oraz samych udanych meczów, goli, asyst i sukcesów sportowych! Wszystkiego najlepszego!

Gol Klaudii

Zawodniczka AZS PWSZ Wałbrzych Klaudia Fabova rozegrała cały mecz i zdobyła gola w zremisowanym przez reprezentację Słowacji 1:1 wyjazdowym spotkaniu z Austrią. Klaudii gratulujemy i życzymy kolejnych powołań i bramek!

22 lata kończy dziś zawodniczka AZS PWSZ Wałbrzych Karolina Ostrowska. Karolinie życzymy dużo zdrowia, spełnienia marzeń oraz samych udanych meczów, goli i sukcesów w barwach naszego klubu! Wszystkiego najlepszego!

Rozegrany w Popradzie mecz towarzyski pomiędzy Słowacją a Polską był starciem, w którym przeciwko sobie stanęły dwie zawodniczki AZS PWSZ Wałbrzych. Gospodynie wygrały 1:0 po golu Klaudii Fabovej (weszła na boisko w 56′), natomiast w przegranej drużynie do 73′ przebywała na placu gry Małgorzata Mesjasz. Gratulujemy naszym piłkarkom występu w kadrze narodowej!

Kapitan AZS PWSZ Wałbrzych Małgorzata Mesjasz opuszcza nasz klub i od nowego sezonu będzie występować w 1. FFC Turbine Poczdam. Niemiecka drużyna to 3. zespół poprzednich rozgrywek Bundesligi, a w przeszłości sześciokrotny Mistrz Niemiec, trzykrotny zdobywca Pucharu Niemiec i dwukrotny triumfator Ligi Mistrzów. Małgorzacie dziękujemy za 5 sezonów gry w AZS PWSZ Wałbrzych i za wszystkie rozegrane mecze, interwencje w obronie i gole oraz oczywiście życzymy powodzenia w nowym wyzwaniu w karierze piłkarskiej!

22 lata kończy dziś kapitan AZS PWSZ Wałbrzych Małgorzata Mesjasz. Małgorzacie życzymy dużo zdrowia, spełnienia marzeń oraz samych udanych meczów, goli i sukcesów w barwach naszego klubu i reprezentacji Polski! Wszystkiego najlepszego!

1 2 3 49