Alicja Materek: „Drużyna to jeden organizm”

22 lata kończy dziś zawodniczka AZS PWSZ Wałbrzych Oliwia Rapacka. Oliwii życzymy dużo zdrowia, spełnienia marzeń oraz samych udanych meczów, goli, asyst i sukcesów sportowych w barwach naszego klubu! Wszystkiego najlepszego!

AZS PWSZ Wałbrzych życzy wszystkim piłkarkom, członkom sztabów szkoleniowych i medycznych, działaczom, sędziom i kibicom radosnych, spokojnych, zdrowych, pełnych pięknych przeżyć Świąt Wielkanocnych!

Nasz klub dołączył do akcji „Gramy dla wałbrzyskiego szpitala”, w której bierze udział 28 klubów sportowych i stowarzyszeń z Wałbrzycha i okolic! Celem jest zebranie za pośrednictwem strony zrzutka.pl pieniędzy na sprzęt i środki niezbędne do walki z koronawirusem dla Specjalistycznego Szpitala im. dra Alfreda Sokołowskiego! Więcej szczegółów w wydarzeniu poniżej – prosimy wszystkie nasze zawodniczki, sztab szkoleniowy, działaczy, kibiców o dołączanie do wydarzenia, udostępnianie, zapraszanie znajomych oraz (w miarę możliwości finansowych) wpłaty na zrzutka.pl! Pokażmy, że razem możemy pokonać koronawirusa! Z góry dziękujemy!

Wydarzenie
Zbiórka

Decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN w związku z sytuacją epidemiczną mecze I, II i III ligi oraz pozostałych klas rozgrywkowych kobiet i mężczyzn są odwołane do 26.04.2020 włącznie. Pełna treść komunikatu: Komunikat

22 lata kończy dziś zawodniczka AZS PWSZ Wałbrzych Monika Kędzierska. Monice życzymy dużo zdrowia, spełnienia marzeń oraz samych udanych meczów, goli, asyst i sukcesów sportowych w barwach naszego klubu! Wszystkiego najlepszego!

W związku z aktualną sytuacją związaną z rozprzestrzeniającym się koronawirusem COVID-19 i zagrożeniem epidemiologicznym na terytorium Polski decyzją Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej wszystkie rozgrywki kobiet zostały zawieszone do dnia 29 marca 2020 r. włącznie. Pełna treść komunikatu Polskiego Związku Piłki Nożnej dostępna tutaj: Komunikat

Zawodniczka AZS PWSZ Wałbrzych Alicja Materek wystąpiła w reprezentacji Polski do lat 19 w turnieju w hiszpańskiej La Mandze. Nasza zawodniczka wychodziła w podstawowym składzie drużyny w meczach ze Szwecją (0:1) i Danią (1:3) i niestety w drugim spotkaniu musiała opuścić plac gry w 35′ z powodu kontuzji. Alicji gratulujemy występów i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Zawodniczka AZS PWSZ Wałbrzych Nikola Hladikova wystąpiła w reprezentacji Czech w rozegranym w Portugalii turnieju drużyn do lat 19. Przegrany 1:2 mecz z Portugalią nasza zawodniczka obejrzała z ławki rezerwowych, natomiast w spotkaniach z Finlandią (2:4) i Austrią (0:0) wychodziła w podstawowym składzie i przebywała na murawie odpowiednio do 53′ i do 72′. Nikoli gratulujemy i życzymy kolejnych powołań!

1 2 3 61