Pokazały moc

33 lata kończy dziś trener młodziczek AZS PWSZ Wałbrzych Łukasz Wawrzyniak. Łukaszowi życzymy dużo zdrowia, spełnienia marzeń oraz samych sukcesów w pracy szkoleniowej i w zawodach biegowych! Wszystkiego najlepszego!

Czwarty tego lata transfer AZS PWSZ Wałbrzych stał się faktem – do klubu dołączyła Wiktoria Kuciewicz. Wiktoria ma 19 lat, jest środkową pomocniczką, a w poprzednim sezonie występowała w AZS PSW Biała Podlaska (23 mecze w Ekstralidze), jak również w reprezentacji Polski do lat 19. Witamy w AZS PWSZ Wałbrzych i życzymy powodzenia i samych sukcesów!

W drugim sparingu tego lata AZS PWSZ Wałbrzych odniósł drugie zwycięstwo pokonując na boisku przy ulicy Ratuszowej AZS Wrocław 8:0 (do przerwy 3:0). Bramki dla naszej drużyny strzelały: Anna Rędzia 2, Małgorzata Mesjasz 2, zawodniczka testowana 2, Jagoda Szewczuk i gol samobójczy. Skład AZS PWSZ: Sapor, Kędzierska, Mesjasz, Zawadzka, Szewczuk, Rozmus, Rędzia, Dereń, Miłek, zawodniczka testowana, zawodniczka testowana oraz Ostrowska i zawodniczka testowana. Już w piątek dwunastka naszych zawodniczek wylatuje do Coimbry na Europejskie Igrzyska Studentów – zachęcamy do trzymania kciuków za zespół AZS PWSZ!

Po wygranej 3:0 z Olimpią Szczecin nasz zespół tym razem zaprezentuje się wałbrzyskiej publiczności w starciu z AZS Wrocław. Przeciwnik zajął w poprzednim sezonie 10. miejsce w Ekstralidze, natomiast w starciach z AZS PWSZ musiał dwukrotnie uznać wyższość wałbrzyskiej drużyny przegrywając 0:2 u siebie i 0:7 na wyjeździe. Początek tego meczu w środę o 11 na bocznym boisku przy ulicy Ratuszowej w Wałbrzychu – zapraszamy!

Kolejną zawodniczką, która zasiliła AZS PWSZ Wałbrzych jest Karolina Ostrowska. Nasza nowa piłkarka ma 21 lat, występuje na pozycji obrończyni (bok lub środek), a w poprzednim sezonie reprezentowała barwy AZS Wrocław (jesień – 8 meczów w Ekstralidze) i ISD-AJD Częstochowa (wiosna – 6 meczów w pierwszej lidze). Warto również dodać, że Karolina jest Mistrzynią Europy do lat 17 z 2013 roku i tym samym dołącza do Anny Rędzi i Dominiki Dereń, które również mają w dorobku złoty medal szwajcarskiego czempionatu z Polską reprezentacją. Witamy w AZS PWSZ Wałbrzych i życzymy samych sukcesów!

1 2 3 29