Ciężki podział

Trzy na WAMO

Trzy zawodniczki zespołu młodziczek AZS PWSZ Wałbrzych (Daria Matuszewska, Liwia Serafin i Laura Szubrycht) zostały powołane na zgrupowanie Wiosennej Akademii Młodych Orlic, które odbędzie się w dniach 25.-29.03. w Pruszkowie. Naszym dziewczynkom gratulujemy i życzymy powodzenia!

W meczu dwóch drużyn walczących o miejsce na podium Ekstraligi AZS PWSZ Wałbrzych zremisował z Czarnymi Sosnowiec 2:2. Jedną z bohaterek tego spotkania była Martyna Zańko, któa już po raz drugi po spotkaniu w Poznaniu okazała się jokerem w talii trenera Jasińskiego niedługo po wejściu z ławki doprowadzając do wyrównania. Zapraszamy do lektury wywiadu z naszą napastniczką! (więcej…)

Z okazji Dnia Kobiet życzymy wszystkim naszym zawodniczkom, fizjoterapeutce Ewie, naszym fankom, jak również rywalkom, sędziom i wszystkim Paniom związanych z piłką kobiecą w Polsce dużo zdrowia, piękna zewnętrznego i wewnętrznego, pomyślności, sukcesów i spełnienia marzeń!

Czwarty mecz w turnieju Cyprus Women’s Cup i czwarty występ Klaudii Fabovej – zawodniczka AZS PWSZ Wałbrzych zagrała 63. minuty w reprezentacji Słowacji w przegranym 2:3 spotkaniu o 11. miejsce z Węgrami. Klaudii gratulujemy i życzymy dalszych powołań do kadry!

W ostatnim meczu grupowym Cyprus Women’s Cup Słowacja przegrała z Austrią 0:1 i zakończyła tę fazę turnieju na czwartej pozycji w tabeli bez punktu na koncie. Reprezentacja, w której barwach od 63′ grała Klaudia Fabova, w środę zmierzy się jeszcze w spotkaniu o 11. miejsce z Węgrami. Klaudii gratulujemy występu i życzymy powodzenia w w meczu kończącym turniej!

W trzecim meczu grupowym Algarve Cup reprezentacja Polski odniosła trzecie zwycięstwo pokonując aktualne Mistrzynie Europy Holenderki 1:0. Swój wkład w wygraną miała kapitan AZS PWSZ Wałbrzych Małgorzata Mesjasz, która rozpoczęła spotkanie w podstawowym składzie i zagrała 90 minut. Małgorzacie gratulujemy i życzymy powodzenia w finale turnieju, w którym Polki zmierzą się w środę z Norwegią!

1 2 3 45