Ewa Cieśla: „Nadrabiam zaległości z rodziną”

Decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN w związku z sytuacją epidemiczną mecze I, II i III ligi oraz pozostałych klas rozgrywkowych kobiet i mężczyzn są odwołane do 26.04.2020 włącznie. Pełna treść komunikatu: Komunikat

22 lata kończy dziś zawodniczka AZS PWSZ Wałbrzych Monika Kędzierska. Monice życzymy dużo zdrowia, spełnienia marzeń oraz samych udanych meczów, goli, asyst i sukcesów sportowych w barwach naszego klubu! Wszystkiego najlepszego!

W związku z aktualną sytuacją związaną z rozprzestrzeniającym się koronawirusem COVID-19 i zagrożeniem epidemiologicznym na terytorium Polski decyzją Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej wszystkie rozgrywki kobiet zostały zawieszone do dnia 29 marca 2020 r. włącznie. Pełna treść komunikatu Polskiego Związku Piłki Nożnej dostępna tutaj: Komunikat

Zawodniczka AZS PWSZ Wałbrzych Alicja Materek wystąpiła w reprezentacji Polski do lat 19 w turnieju w hiszpańskiej La Mandze. Nasza zawodniczka wychodziła w podstawowym składzie drużyny w meczach ze Szwecją (0:1) i Danią (1:3) i niestety w drugim spotkaniu musiała opuścić plac gry w 35′ z powodu kontuzji. Alicji gratulujemy występów i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Zawodniczka AZS PWSZ Wałbrzych Nikola Hladikova wystąpiła w reprezentacji Czech w rozegranym w Portugalii turnieju drużyn do lat 19. Przegrany 1:2 mecz z Portugalią nasza zawodniczka obejrzała z ławki rezerwowych, natomiast w spotkaniach z Finlandią (2:4) i Austrią (0:0) wychodziła w podstawowym składzie i przebywała na murawie odpowiednio do 53′ i do 72′. Nikoli gratulujemy i życzymy kolejnych powołań!

Zawodniczka AZS PWSZ Wałbrzych Klaudia Fabova wystąpiła w reprezentacji Słowacji w rozegranym na Wyspie Afrodyty Cyprus Women’s Cup. Nasze południowe sąsiadki wobec nieobecności kadry Tajlandii zmierzyły się kolejno z Meksykiem remisując 2:2 (Klaudia przebywała na boisku od 67′) i Finlandią przegrywając 2:4 (cały mecz naszej zawodniczki) i zakończyły turniej na 5. miejscu. Klaudii gratulujemy i życzymy kolejnych występów!

Drogim Paniom, zarówno członkiniom zespołu AZS PWSZ Wałbrzych i naszym fankom, jak również wszystkim kobietom związanym z piłką nożną, życzymy wszystkiego najlepszego z okazji ich Święta – zdrowia, miłości, sukcesów oraz spełnienia wszystkich marzeń! Samych wspaniałości!

Zawodniczka AZS PWSZ Wałbrzych Nikola Hladikova znalazła się w kadrze Czech do lat 19 na turniej w Portugalii 01.03.-09.03. Nasze południowe sąsiadki zmierzą się kolejno z Portugalią (03.03.), Finlandią (05.03.) oraz Austrią (07.03.). Nikoli gratulujemy i życzymy powodzenia!

1 2 3 61