Nie zagrają!

Z powodu licznych chorób i kontuzji w naszym zespole nie dojdzie do skutku zaplanowany na sobotę mecz AZS PWSZ Wałbrzych z Olimpią Szczecin. Poniżej oświadzenie naszego klubu w tej sprawie:

W meczu drugiej kolejki V ligi okręgowej młodzika nasze dziewczynki przegrały w Nowicach z Venus 3:16. Dziękujemy za walkę i oczywiście nie przejmujemy się porażkami i gramy dalej – to dopiero początek drogi dla naszych debiutantek i z każdym treningiem będzie na pewno dużo lepiej! Kolejne spotkanie AZS PWSZ Wałbrzych rozegra 24 września o godzinie 17 w Boguszowie ze Szczytem.

Młodziczki AZS PWSZ Wałbrzych po porażce 6:12 z MKS Szczawno-Zdrój w meczu inaugurującym sezon w V lidze okręgowej już jutro rozegrają kolejne spotkanie, tym razem na wyjeździe z Venus Nowice. Jest to przeciwnik, który do tej pory zanotował komplet zwycięstw (9:1 z Dziewiątką Wałbrzych, 6:0 ze Szczytem Boguszów-Gorce i 5:1 z Due Soccer) i zapowiada się ciężkie starcie dla naszych jeszcze niedoświadczonych dziewczynek, ale oczywiście trzymamy kciuki, aby wróciły one do domu z jak najlepszym wynikiem! Początek meczu w środę o 17 na stadionie w Nowicach – zapraszamy!

Napastniczka AZS PWSZ Wałbrzych Klaudia Fabova została powołana do reprezentacji Słowacji na mecze eliminacji Mistrzostw Europy z Łotwą (4 października, Liepanja) i Szwecją (8 października, Göteborg). Klaudii gratulujemy i życzymy powodzenia!

Zawodniczka AZS PWSZ Wałbrzych Alicja Materek została powołana do reprezentacji Polski do lat 19 na turniej kwalifikacyjny UEFA European Women’s U-19 Championship, w którym nasza kadra zmierzy się z Chorwacją (2 października o godz. 17 w Sieradzu), Bułgarią (5 października o godz. 16 w Bełchatowie) i Szkocją (8 października o godz. 15 w Łodzi). Alicji gratulujemy i życzymy powodzenia!

W sobotę czekają nas emocje związane z naszymi dwiema drużynami – rozpoczną młodziczki, które o 10 zmierzą się w meczu V ligi okręgowej młodzika na stadionie przy ulicy Topolowej w Szczawnie-Zdroju z MKS. (więcej…)

21 lat kończy dziś napastniczka AZS PWSZ Wałbrzych Klaudia Fabova. Klaudii życzymy dużo zdrowia, spełnienia marzeń, wielu powołań do reprezentacji Słowacji oraz samych udanych meczów, goli i sukcesów w barwach AZS PWSZ! Wszystkiego najlepszego!

Pechową porażką zakończył się mecz 5. kolejki Ekstraligi z GKS Katowice dla zespołu AZS PWSZ Wałbrzych, który przez całe spotkanie grał jak równy z równym z mocnym przeciwnikiem, ale po golu w doliczonym czasie musiał przełknąć gorycz porażki 1:2. (więcej…)

1 2 3 53