Ponownie dwie

W rozegranym w Kluczborku ostatnim w tym roku meczu reprezentacji Polski nasza kadra pokonała Bośnię i Hercegowinę 4:0, a w spotkaniu wystąpiły dwie zawodniczki AZS PWSZ Wałbrzych – Małgorzata Mesjasz przebywała na boisku przez pełne 90 minut, a Dominika Dereń pojawiła się na placu gry w 80′ zmieniając Dominikę Grabowską. Gratulujemy i życzymy dalszych powołań i występów w reprezentacji!

25 lat kończy dziś zawodniczka AZS PWSZ Wałbrzych Jagoda Szewczuk. Jagodzie życzymy dużo zdrowia, spełnienia marzeń oraz samych udanych meczów i sukcesów sportowych w barwach naszego klubu. Wszystkiego najlepszego!

Po czwartkowym remisie 1:1 w meczu reprezentacji Grecji i Słowacji niedzielny rewanż w Kavali zakończył się takim samym wynikiem, a ponownie w zespole gości wystąpiła Klaudia Fabova – zawodniczka AZS PWSZ Wałbrzych wyszła w podstawowym składzie i grała do 61. minuty. Gratulujemy Klaudii i życzymy kolejnych powołań i meczów w kadrze swojego kraju!

Zawodniczka AZS PWSZ Wałbrzych Klaudia Fabova wystąpiła w reprezentacji Słowacji w rozegranym w czwartek w mieście Drama meczu towarzyskim z Grecją. Słowaczki zremisowały 1:1, a Klaudia wyszła w podstawowym składzie i grała do 65. minuty. Gratulujemy i życzymy kolejnych występów!

Zawodniczki AZS PWSZ Wałbrzych wystąpiły w przegranym 1:3 wyjazdowym meczu towarzyskim reprezentacji Polski z Hiszpanią – Małgorzata Mesjasz wyszła w pierwszym składzie i grała 77 minut, natomiast Dominika Dereń pojawiła się na placu gry w 80′. Gratulujemy naszym piłkarkom i życzymy powodzenia w spotkaniu z Bośnią i Hercegowiną, które rozegrane zostanie 13.11. w Kluczborku!

Nie dwie, a trzy zawodniczki będą reprezentować AZS PWSZ Wałbrzych podczas towarzyskich meczów kadry Polski z Hiszpanią i Bośnią i Hercegowiną – do powołanych wcześniej Anny Rędzi i Małgorzaty Mesjasz dołączyła Dominika Dereń, która zastąpi kontuzjowaną Katarzynę Daleszczyk. Dominice gratulujemy i życzymy powodzenia!

Sobota była udana nie tylko dla pierwszego zespołu AZS PWSZ Wałbrzych, bowiem w swoim ostatnim meczu w lidze terenowej młodzika nasze dziewczynki pokonały na wyjeździe Akademię Piłkarską Futgol aż 7:0 i zapewniły sobie mistrzostwo tej klasy rozgrywkowej. (więcej…)