Z kompletem na szczyt

Bramkarka AZS PWSZ Wałbrzych Natalia Piątek została powołana do reprezentacji Polski do lat 19 na zgrupowanie i turniej kwalifikacyjny do Mistrzostw Europy, w którym nasza kadra zmierzy się z Białorusią (03.10., godz. 15, Uden), Albanią (06.10., godz. 12, Uden) i Holandią (09.10., godz. 19, Uden). Natalii gratulujemy i życzymy powodzenia!

18 lat kończy dziś zawodniczka AZS PWSZ Wałbrzych Julia Kowalczyk. Julii życzymy dużo zdrowia, spełnienia marzeń oraz samych udanych meczów, goli i sukcesów w barwach naszego klubu. Wszystkiego najlepszego!

11 lat kończy dziś zawodniczka młodziczek i orliczek AZS PWSZ Wałbrzych Magdalena Załęcka. Magdalenie życzymy dużo zdrowia, spełnienia marzeń oraz samych udanych meczów i sukcesów w barwach naszego klubu. Wszystkiego najlepszego!

Zawodniczka AZS PWSZ Wałbrzych Klaudia Fabová została powołana do reprezentacji Słowacji na towarzyski wyjazdowy dwumecz z kadrą Czech, który odbędzie się w dniach 04.10. i 07.10. Klaudii gratulujemy i życzymy powodzenia!

13 lat kończy dziś zawodniczka zespołu młodziczek AZS PWSZ Wałbrzych Karolina Kusiak. Karolinie życzymy dużo zdrowia, spełnienia marzeń oraz samych udanych meczów i sukcesów sportowych w barwach naszego klubu. Wszystkiego najlepszego!

1 2 3 34